Cennik medycyny estetycznej

Home / Cennik medycyny estetycznej
Konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej 100zł Podczas konsultacji analizie zostaną poddane Państwa problemy z zakresu medycyny estetycznej. W razie podjęcia decyzji o zabiegu z zakresy medycyny estetycznej w dniu wizyty koszt konsultacji wliczany jest w koszt przeprowadzanego zabiegu.
Laserowy lifting twarzy Fotona 1200zł/1 zabieg Zabieg składa się z czterech etapów.

Etap pierwszy to ENDOLIFTING wykonywany za pomocą lasera erbowo-yagowego. Lekarz wykonuje kilka przejść głowicą po błonie śluzowej ust i policzków. W tym etapie działamy od wewnątrz, pod wpływem ciepła włókna kolagenowe kurczą się, wypełniają się bruzdy nosowo-wargowe oraz zwiększa się napięcie skóry.

Etap drugi FOTOODMŁADZANIE wykonywany jest za pomocą lasera neodymowo-yagowego, jest to etap biostymulacji skóry, ma za zadaniezłagodzić stany zapalne, usunąć rumień i drobne zmiany naczyniowe oraz pobudzić fibroblasty do produkcji kolagenu. Efektem ubocznym jest redukcja owłosienia.

Etap trzeci NIEABLACYJNY LIFTING TWARZY wykonywany laserem erbowo-yagowym polega na stemplowaniu wiązką frakcyjną skóry twarzy. Jest to uzupełnienie trybu endoliftingu, tym razem działając na skórę i pobudzając ją od zewnątrz, powoduje zniwelowanie niedoskonałości w głębszych warstwach skóry, odpowiada za spłycenie drobnych zmarszczek i zwiększenie zagęszczenia skóry.

W etapie czwartym wykonywany jest PEELING LASEROWY za pomocą lasera erbowo-yagowego, który powoduje odparowanie naskórka. Efektem jest poprawa wyglądu zewnętrznego skóry, wyrównanie kolorytu, usunięcie przebarwień. Cera zostaje rozświetlona, pory zamknięte, dodatkowo zostają zniwelowane nierówności skóry twarzy. Okres rekonwalescencji zależy od użytych przez lekarza parametrów i indywidualnej reakcji organizmu pacjenta na zabieg laserowy, przeciętnie wynosi 2-5 dni.

Twarz 800 zł/1 zabieg Zabieg polecany jest dla osób borykających się z wiotkością i utratą jędrności

skóry, bliznami potrądzikowymi, chirurgicznymi czy zmianami

pigmentacyjnymi, jak również zmarszczkami i bruzdami. Jest alternatywą dla chirurgicznego liftingu.

Resurfacing można wykonać w trybie frakcyjnym (działamy wieloma mikroskopijnymi wiązkami) lub w trybie pełnej plamki, w zależności od wieku i problemu pacjenta.

W miejscach do których dociera wiązka lasera, dochodzi do odparowania

naskórka i części skóry właściwej. W ten sposób tworzą się mikrouszkodzenia skóry i dzięki temu dochodzi do pobudzenia produkcji elastyny i kolagenu, usunięcia zmian barwnikowych, odmłodzenia i poprawienia wyglądu skóry.

Twarz+szyja 1200 zł/1 zabieg
Twarz+szyja+dekolt 1500 zł/1 zabieg
Zmarszczki wokół oczu 250 zł/1 zabieg
Dłonie 300 zł/1 zabieg
Endolifting tkanek wewnątrzustnych 300zł/1 zabieg Endolifting wykonywany jest za pomocą lasera erbowo-yagowego. Lekarz wykonuje kilka przejść głowicą po błonie śluzowej ust i policzków. W tym etapie działamy od wewnątrz, pod wpływem ciepła włókna kolagenowe kurczą się, wypełniają się bruzdy nosowo-wargowe oraz zwiększa się napięcie skóry. Dzięki temu że działamy od wewnątrz zabieg można wykonywać przez cały rok.
Pojedyncza blizna 100-200zł/1 zabieg Laser doskonale nadaje się do usuwania blizn, zwłaszcza przerostowych i dzięki odparowaniu ich wierzchnich warstw, w wyniku gojenia dochodzi do ich przebudowy. Po kilku zabiegach blizna staje się praktycznie niewidoczna.
Blizna trądzikowa 200-500zł/1 zabieg Usuwanie blizn potrądzikowych składa się z 2 etapów: pierwszy obejmuje całą twarz, drugi tylko blizny.
Rozstęp 400-800zł/1 zabieg Laser poprzez mikrouszkodzenie skóry i tkanki podskórnej doprowadza do jej zagęszczenia, co w efekcie pozwala nam na usunięcie rozstępów. Zabieg składa się łącznie z 5 przejść głowicą lasera po każdej zmianie.
Przebarwienia 200-800zł/1 zabieg W celu redukcji przebarwień konieczne są 2 przejścia głowicą lasera – pierwsze na całej powierzchni twarzy/dłoni, drugie konkretnie na przebarwieniu. Nie jest możliwe usunięcie przebarwień powstałych wskutek zaburzeń hormonalnych tzw. melsamy.
Nieablacyjny lifting powiek 400-500zł/zabieg Poprawa wyglądu okolicy powieki dolnej i górnej, zwiększenie napięcia skóry, uniesienie łuku brwiowego. Zabieg polega na stemplowaniu wiązką frakcyjną w/w okolicy po zabezpieczeniu gałki ocznej specjalnie dedykowanymi nakładkami ochronnymi.
Powiększanie ust 300zł/1 zabieg Laserowe powiększanie ust, to nieinwazyjny i niechirurgiczny zabieg polegający na podgrzaniu wiązką lasera głębokich warstw czerwieni wargowej w celu stymulacji produkcji kolagenu i elastyny, co w efekcie prowadzi do naturalnego powiększenia i ujędrnienia ust.
Górna warga

Baki

Broda

Otoczenie brodawek sutkowych

Linia biała od pępka do spojenia łonowego

Uszy

Brwi

od 200zł/1 zabieg – cena zależy od wielkości obszaru do opracowania i zagęszczenia włosów w danej okolicy Zabieg polega na selektywnym niszczeniu mieszków włosowych, dzięki użyciu energii laserowej. Ze względu na to, że podczas zabiegu niszczone są włosy tylko w fazie aktywnego wzrostu, zabieg należy powtórzyć kilka razy (co 1 – 2 miesięcy), aby całkowicie pozbyć się niechcianego owłosienia. Pacjent dzień przed powinien ogolić poddawane zabiegowi miejsca.
Od pojedynczych naczynek po całą okolicę Od 200zł/ 1 zabieg – cena zależy od ilości naczyń do zamknięcia Umożliwia zamknięcie małych naczyń, teleangiektazji oraz naczyniaków rubinowych. Emitowana podczas zabiegu wiązka lasera prowadzi do podgrzania hemoglobiny, wykrzepiania oraz zamknięcia rozszerzonego naczynia, bez uszkadzania skóry.
Cała twarz 300-500zł / 1 zabieg Laser Nd:YAG świetnie sprawdza się w leczeniu łagodnych i umiarkowanych postaci trądziku zapalnego. Energia lasera dociera do dobrze ukrwionych zmian trądzikowych, gdzie poprzez wytworzenie ciepła, niszczy odpowiedzialne za wypryski bakterie. Należy pamiętać, że zabieg może dodatkowo przyczynić się do utraty włosów w poddawanym zabiegowi obszarze – nie zalecany u mężczyzn z zarostem.
Światło lasera doskonale sprawdzi się również w redukcji zmian o charakterze rumienia m.in. w przebiegu trądziku różowatego.
Paznokcie stóp 300 zł / 1 zabieg w obrębie paznokci 2 stóp Zabieg polega na penetracji płytki paznokciowej przez światło lasera, które niszczy komórki grzybicze. Zalecane jest wykonanie serii 4 zabiegów w odstępach tygodniowych, a następnie 3 przypominających w odstępach miesięcznych. Zabieg profilaktycznie przeprowadza się nie tylko na zainfekowanym paznokciu, ale na wszystkich w obrębie danej dłoni czy stopy. Na miesiąc przed planowanym zabiegiem pacjent musi odstawić przyjmowanie leków przeciwgrzybiczych.
Paznokcie dłoni 300 zł / 1 zabieg w obrębie paznokci 2 dłoni
Brodawki, kurzajki Od 200zł/ 1 zabieg (cena zależy od ilości zmian) Laser ogniskuje swoją energię na zmianie powodując jej odparowanie i usunięcie. Jednocześnie dochodzi do zamknięcia (koagulacji) sąsiadujących naczyń krwionośnych, dzięki czemu nie występuje krwawienie z rany.
Laserowa stymulacja wzrostu włosów 300zł/ 1 zabieg Laser zwiększa dopływ krwi do mieszków włosowych, uwalnia czynniki wzrostu oraz przyspiesza odnowę komórek naskórka skóry głowy dzięki czemu dochodzi do zahamowania wypadania, wzmocnienia i zagęszczenia włosów.
Leczenie chrapania 800zł / seria zabiegów W ramach procedury leczenia chrapania wykonywane są 4 zabiegi w ustalonych odstępach czasowych (1,14,45,75 dzień). Zabieg prowadzi do stymulacji kolagenu w efekcie czego zwiększa się sprężystość tkanek miękkich górnych dróg oddechowych i zmniejsza się podatność na wibracje, słyszane jako chrapanie.

Drodzy Pacjenci!

Dodatkowe procedury z zakresu medycyny estetycznej, które nie zostały ujęte w cenniku, a które należy wykonać dla poprawy efektu leczenia są wyceniane indywidualnie po konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej.