O nas

Home / O nas

Wiedza i doświadczenie

Naszym priorytetem jest dostarczenie naszym Pacjentom usług medycznych na najwyższym poziomie, dlatego nasz personel nieustannie poszerza wiedzę i rozwija swoje umiejętności.

Nowoczesne technologie

Wierzymy, że dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu jesteśmy w stanie zadbać o Państwa zdrowie z najwyższą precyzją i starannością

Nasz zespół

 • lek. stom. Izabela Kubaszek

  specjalista chirurgii stomatologicznej

  Założyciel i kierownik NZOZ iDental. W 1990r ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku lekarsko-dentystycznym. W roku 1994 uzyskała tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej I stopnia. W 2000 roku zdobyła tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej II stopnia. W naszej poradni zajmuje się zabiegami chirurgii stomatologicznej w tym szeroko pojętą implantologią, stomatologią zachowawczą z endodoncją i protetyką. Prowadzi zabiegi z wykorzystaniem sedacji wziewnej. W swojej pracy używa nowoczesnego lasera stomatologicznego. Uczestnik wielu kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyki i okluzji.

 • lek. dent. Bartłomiej Kubaszek

  rezydent chirurgii stomatologicznej

  Ukończył studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w 2018r. W naszym gabinecie zajmuje się chirurgią stomatologiczną, stomatologią zachowawczą z endodoncją oraz protetyką. Szczególną uwagę przywiązuje do nowoczesnych metoda leczenia mających zapewnić jak najlepszy efekt leczenia. Uczestnik studiów podyplomowych w zakresie wykorzystania laserów w stomatologii organizowanych po raz pierwszy w Polsce przez ALD (Akademia Stomatologii Laserowej). Student szkoły doktorskiej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Na studiach doktoranckich podejmuje temat wykorzystania zmielonego zęba własnego pacjenta (autogennej macierzy zębinowej) w zabiegach augmentacyjnych kości wyrostka zębodołowego. Uczestnik wielu kursów i konferencji w zakresie chirurgii stomatologicznej i implantologii, laseroterapii oraz stomatologii zachowawczej z endodoncją.

 • Katarzyna Jarco

  higienistka stomatologiczna

  Dba o Państwa wykonując zabiegi higienizacji, w skład których wchodzi skaling nad i poddziąsłowy oraz piaskowanie. Chętnie podzieli się z Państwem wiedzą na temat higieny jamy ustnej. Empatyczna i zawsze chętna do pomocy.

 • Danuta Adamczyk

  higienistka stomatologiczna

  Wykonuje u pacjentów zabiegi higienizacyjne z wykorzystaniem najnowszych technologii.

 • Dorota Hazuka

  rejestratorka

  Wita Państwa swoim uśmiechem po przekroczeniu progu gabinetu. Czerpie ogromną radość i satysfakcję z pracy z ludźmi dlatego zawsze jest otwarta na Państwa problemy.