Laser Fotona LightWalker

Home / Laser Fotona LightWalker

Fotona LightWalker – najbardziej zaawansowany laser już u nas!

Drodzy pacjenci!

Laser FotonaOd teraz w naszych procedurach leczniczych wspiera nas nowoczesny LASER.

Laser Fotona LightWalker wykorzystywany jest do zabiegów na tkance miękkiej, twardej jak również do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Wykorzystanie długości fal lasera Fotona LightWalker Nd:YAG, Er:YAG i stosowanego w naszej praktyce już od kilku lat lasera diodowego pozwala naszym lekarzom prowadzić Państwa leczenie na najwyższym poziomie!

Laser Fotona LightWalker to pierwsze urządzenie, które może całkowicie zastąpić klasyczną metodę leczenia próchnicy z wykorzystaniem wierteł! Daje to Państwu możliwość przeprowadzenia całkowicie bezbolesnego leczenia zachowawczego. Ma to szczególne znacznie w leczeniu dzieci, dla których bardzo często procedura znieczulenia jest nie do zaakceptowania.

Najważniejszą cechą tego urządzenie jest szybkość i delikatność z jaką pracuje.

Rewolucyjny Light Walker At System pozwala zmienić moc lasera w zależności od rodzaju tkanki na jaką działa. Ustawiony „na dziąsło” nie oddziałuje „na ząb”. Gwarantuje to efektywność oraz szczególną precyzje w procesie leczenia!

Firma Fotona jest rozpoznawana na świecie jako lider w innowacyjności i wprowadzaniu najnowszych technologii w stomatologii i medycynie estetycznej.

Korzyści z leczenia przy pomocy lasera:

  • pełen zakres możliwości leczenia tkanek miękkich i twardych,
  • leczenie próchnicy całkowicie bezboleśnie,
  • ekstremalna precyzja w wykonywanych zabiegach cięcia i ablacji
  • proste i niezwykle efektywne leczenie endodontyczne
  • małe i niekrwawiące procedury wraz z działaniem przeciwbakteryjnym
  • lepsze samopoczucie pacjenta po zabiegu